O nás

Vítame Vás na našej webovej stránke.

Vzhľadom na to, že ste sa dostali až sem predpokladáme, že hľadáte výnimočné bývanie alebo vhodných poradcov, ktorí vám pomôžu pri predaji/prenájme vašej nehnuteľnosti. My vás síce zatiaľ nepoznáme, ale skúsime vám priblížiť kto sme, čo robíme a na akých princípoch fungujeme.

Realitná kancelária DOKIAN vznikla v roku 2020 ako vízia novej dekády. Sme mladý tím pracujúci v plnom nasadení, rýchlo, efektívne a kvalitne. Našej firme a jej fungovaniu venujeme veľkú časť z voľného i pracovného času, pretože sa snažíme o lepší servis ako je bežné v oblasti realít. Práve preto je naším cieľom poskytnúť Vám plnohodnotný komfort pri vybavovaní rôznorodých náležitostí vo Váš prospech a obojstrannú spokojnosť.
Vzhľadom na situácie, ktoré vznikajú v bežnom živote je jedným z našich princípov fungovania serióznosť, korektnosť a samozrejme diskrétny prístup ku klientom.

Máme skúsenosti v rôznych oblastiach, najmä finančníctve, poisťovníctve, marketingu a stavebníctve, na základe ktorých máme možnosti poskytnúť komplexné poradenstvo a služby v oblasti realít. Našim cieľom je zabezpečiť celý proces pod jednou strechou a v čo najkratšom čase. Samozrejme našou snahou je vždy poradiť klientom a poskytnúť plnohodnotné služby tak, aby boli spokojní a v budúcnosti sa na nás znova obrátili.

Vieme, že dnes je čas veľmi cenný, a preto sa v našej realitnej kancelárii budeme venovať vaším požiadavkám v takej miere, aby vám zostalo čo najviac voľného času na rodinu, záľuby a aktivity.
Pri celkovom fungovaní spoločnosti sa zameriavame na efektívnu komunikáciu. Ponúkame vám pravidelný report o tom ako sa vaša nehnuteľnosť predáva, na akých portáloch ju môžete nájsť a koľko záujemcov sa ozvalo.

Dúfame, že budete s našou ponukou a službami spokojní, a že sa osobne stretneme pri predaji alebo kúpe Vašej nehnuteľnosti.

Compare listings

Compare